POTIŠTĚNÉ LEPICÍ PÁSKY NA MÍRU

Potisk lepicích a ohraničovacích pásek, etiket a kartonů, prodej obalového materiálu.

Společnost PÁSKY je již řadu let především předním výrobcem potištěných lepicích pásek a etiket, ale i prodejcem nejrůznějších obalových materiálů. Potisk lepicích pásek je naší doménou. Vyrábíme lepicí pásky s potiskem z polypropylenu (BOPP)PVC i papíru nebo nelepící výstražné vytyčovací a ohraničovací pásky podle přání našich více než pěti tisíc klientů v České republice i  zahraničí. Potištěné lepicí pásky jsou výborným nosičem informací,  dotvářejí image vaší firmy a slouží k její propagaci, ale také chrání  Vaše zásilky před neautorizovaným otevřením nebo krádeží obsahu. Potisk  ohraničovací pásky Vám umožní vytyčit různé plochy při veřejných akcích  nebo také staveniště s Vámi zvoleným sdělením.

Vedle potisku lepicích pásek Vám také rádi nabídneme potisk štítků a etiket.  Samolepicí potištěné štítky a etikety jsou výborným nosičem reklamního  sdělení, ale i základních informací o produktu nebo jeho vlastnostech. Potištěné etikety nabízíme z různých materiálů jako jsou nejrůznější plasty nebo z  papíru. Etikety je možné laminovat potisknout plnobarevně a tím opticky  přizpůsobit vyšší kvalitě produktu nebo je lze vyrobit jednoduché a  finančně efektivní ve vysokých nákladech jako jednoduché jednobarevné  papírové etikety. Volbou správného lepidla je poté možno etikety lepit  na nejrůznější podkladové materiály.

Potisk kartonů je další výbornou možností sdělení informací o produktu zákazníkovi.  Potištěné kartony je možno vybrat ze standardních velikostí nebo lze  vyrobit kartony dle Vašich potřeb a poté je potisknout. Naši obchodníci Vám rádi poradí.

Abychom Vám mohli nabídnout ucelenou službu v oblasti balení Vašich zásilek, nabízíme různé obalové materiály za výhodné ceny. Například lze zvolit potištěný karton a standardní  nepotištěnou pásku nebo nepotištěný karton a potištěnou pásku dle Vašich  představ. Zásilku lze v kartonu zabalit do bublinkové fólie z naší nabídky, uzavřenou klopovou krabici označit i průhlednými samolepicími kapsami a celou paletu potom zabezpečit strečovou fólií nebo tzv. strapping lepicí páskou z naší nabídky. 

Budeme rádi, pokud se staneme Vaším partnerem při zasílání Vašich produktů. Oslovte nás, rádi Vám poradíme.