Společnost Pásky s.r.o.Pasky.cz | O náskPásky, s. r. o. (dřívější název A.A. Potištěné lepicí pásky s. r. o.), je už řadu let přední výrobce potištěných lepicích pásek, potištěných výstražných a ohraničovacích nelepicích pásek, štítků, etiket a potištěných kartonů v České republice. Vznikla v roce 1994 a ve svém oboru se řadí ke špičce nejenom v rámci ČR, ale i v evropském měřítku.

Společnost má dlouhou historii, která začala v roce 1994 a je rozvíjející se společností, jejímž cílem je spokojenost nejenom zákazníků a dodavatelů, ale také jejích zaměstnanců.

V současnosti má firma několik provozů.

Firma rozšířila svou nabídku z původního jednoho druhu potištěné lepicí pásky o další materiály i možnosti potisku. Dnes naše firma nabízí potisk lepicích pásek klasickou flexotiskovou technologií pro nízké náklady, sendvičovou technologií pro vyšší náklady, potisk papírových pásek, potisk LDPE fólií, potisk papírových navlhčovacích lepicích pásek, výrobu a potisk kartonů, výrobu papírových i plastových štítků a etiket a další. Mimo tiskařské služby firma nabízí nejrůznější obalové materiály za výborné ceny. Neustále se snažíme naše produktové portfolio rozšiřovat dle požadavků našich zákazníků.

I přes svůj rozvoj si firma zachovává ducha menšího týmu na všech úrovních, což umožňuje například maximální péči o zákazníka nebo sledování výrobního procesu od objednávky až po expedici.

Těšíme se na vaši spolupráci. Kontaktujte nás, rádi vám poradíme.

Výběr našich zákazníků:

a mnoho dalších, velice si vážíme Vaší důvěry.


Obchodní podmínky - najdete je zde, nic neschováváme, naše podmínky jsou jasné a zřetelné.

Zásady zpracování osobních údajů - Vaše údaje jsou u nás v bezpečí, dodržujeme všechny nařízení a zásady.