POTIŠTĚNÉ LEPICÍ PÁSKY NA MÍRU

Potisk lepicích a ohraničovacích pásek, etiket a kartonů, prodej obalového materiálu.

Společnost PÁSKY je již řadu let především předním výrobcem potištěných lepicích pásek etiket, ale i prodejcem nejrůznějších obalových materiálů. Potisk lepicích pásek je naší doménou. Vyrábíme lepicí pásky s potiskem z polypropylenu (BOPP), PVC i papíru nebo nelepicí výstražné vytyčovací a ohraničovací pásky podle přání našich více než sedmi tisíc klientů v České republice i zahraničí. Potištěné lepicí pásky jsou výborným nosičem informací, dotvářejí image vaší firmy a slouží k její propagaci, ale také chrání Vaše zásilky před neautorizovaným otevřením nebo krádeží obsahu. Potisk ohraničovací pásky Vám umožní vytyčit různé plochy při veřejných akcích nebo také staveniště s Vámi zvoleným sdělením.

Vedle potisku lepicích pásek Vám také rádi nabídneme potisk štítků a etiket. Samolepicí potištěné štítky a etikety jsou výborným nosičem reklamního sdělení, ale i základních informací o produktu nebo jeho vlastnostech. Potištěné etikety nabízíme z různých materiálů jako jsou nejrůznější plasty nebo z  papíru. Etikety je možné laminovat potisknout plnobarevně a tím opticky přizpůsobit vyšší kvalitě produktu nebo je lze vyrobit jednoduché a  finančně efektivní ve vysokých nákladech jako jednoduché jednobarevné  papírové etikety. Volbou správného lepidla je poté možno etikety lepit  na nejrůznější podkladové materiály.

Potisk kartonů je další výbornou možností sdělení informací o produktu zákazníkovi. Potištěné kartony je možno vybrat ze standardních velikostí nebo lze vyrobit kartony dle Vašich potřeb a poté je potisknout. Naši obchodníci Vám rádi poradí.

Abychom Vám mohli nabídnout ucelenou službu v oblasti balení Vašich zásilek, nabízíme různé obalové materiály za výhodné ceny. Například lze zvolit potištěný karton a standardní  nepotištěnou pásku nebo nepotištěný karton a potištěnou pásku dle Vašich  představ. Zásilku lze v kartonu zabalit do bublinkové fólie z naší nabídky, uzavřenou klopovou krabici označit i průhlednými samolepicími kapsami a celou paletu potom zabezpečit strečovou fólií nebo tzv. strapping lepicí páskou z naší nabídky. 

Budeme rádi, pokud se staneme Vaším partnerem při zasílání Vašich produktů. Oslovte nás, rádi Vám poradíme.

Blog