SORTIMENT

POTIŠTĚNÉ LEPICÍ PÁSKY, ETIKETY, OBALOVÝ MATERIÁL

Jsme specialisté na potisk lepicích pásek a lídři na našem trhu. Nabízíme nejrůznější druhy potištěných lepicích pásek pro balení lehkých až středně těžkých kartonových zásilek, ohraničovací pásky, samolepicí etikety, potištěné fólie, kartony a další standardní obalové materiály za výborné ceny

Pokud budete mít jakékoli otázky, zavolejte nám!

K čemu slouží potištěná lepicí páska?

Potištěná páska je vhodná na přelepování papírových krabic, kartónových či plastových obalů. Vytváří pečeť a chrání vaše zboží. Každý zásah nebo neoprávněné vniknutí do kartonu bude ihned rozpoznatelné. 

Potištěná lepicí páska má mnohostranné využití. Jejím prostřednictvím se dají efektivně sdělovat informace nebo pokyny a upozornění pro odběratele. Na balicích lepicích páskách může být vytištěno logo firmy, kontakty, důležité upozornění, bezpečnostní texty nebo pokyny pro odběratele. 

Jaké materiály potištěných pásek vám můžeme nabídnout?

Nabízíme potištěné lepicí pásky z různých materiálů. Každý materiál má svá specifika, a pokud budete potřebovat, rádi vám telefonicky poradíme.

Nejběžnější potištěné lepicí pásky se vyrábějí z polypropylenu s akrylátovým lepidlem. Jedná se o nejběžnější pásky s širokým využitím především pro lehčí a středně těžké zásilky. Polypropylenová fólie se může kombinovat i s jinými lepidly jako hotmelt nebo freezer, což jsou silnější lepidla určené například do chladných skladů. Označují se zkratkou BOPP.

Pokud potřebujete balit těžké zásilky, doporučujeme lepicí pásky z PVC fólie s lepidlem solvent. Jedná se o velice pevnou pásku s lepidlem z přírodního kaučuku zředěné organickými rozpouštědly. Lze ji použít např. v potravinářství kde je mastnota a chlad, nebo u strojního balení. 

Stále větší poptávka je i po papírových potištěných lepicích páskách. Jsou 100% recyklovatelné, lze je recyklovat společně s kartony a dodávají Vašim zásilkám image firmy, které budoucnost této planety není lhostejná. Papírovou potištěnou lepicí pásku nabízíme v několika variantách, doporučujeme potištěnou černou barvou bez silikonu. 

Podobnou 100% recyklovatelnou ekologickou variantou je i dříve poměrně běžná navlhčovací papírová páska. Lepidlo je biologicky odbouratelné. Tato páska je určena pro těžké až hodně těžké zásilky a je velice oblíbená v potravinářském průmyslu. Můžeme vám ji nabídnout standardní i zpevněnou a potištěnou podle vašich představ až 2 barvami. Nabízíme vám i vhodné příslušenství. 

Pokud budete potřebovat poradit, jsme vám k dispozici na telefonu.