Lepicí pásky

Jsme odborníci na lepicí pásky a rádi Vám pomůžeme s výběrem. Jejich využití je od běžného lepení kartonů, maskování, uzavírání plastových balení až po pečeť na speciálních zásilkách.

V nabídce naleznete bezpečnostní pásky se skrytým textem, univerzální pásky s textilním vláknem a lepicí pásky všech rozměrů a typů lepidel (akrylát, hotmelt, solvent). Nabízíme veškeré běžné lepicí pásky na balení krabic a obalů základních i všech různých barev, různých šíří 12, 25, 38, 50 a 75 mm (+/- mm), použitých lepidel. 

Klasické balicí lepicí pásky

Mezi klasické balicí pásky patří základní barvy, bílá, hnědá (havana) a průhlená (transparent) a různé šíře 12, 25, 38, 50 a 75 mm (+/- mm) a lepidla.

do e-shopu


Barevné lepicí pásky

Nabízíme různé barevné lepicí pásky

do e-shopu


Potištěné lepicí pásky s univerzálním potiskem

Nabízíme vám například plastové lepicí pásky pro označení hran s univerzálním potiskem "Zastaveno" nebo pásky s rozmazaným potiskem.

do e-shopu


Bezpečnostní lepicí páska - pečeť

Bezpečnostní lepicí páska se skrytým textem je mimořádnou ochranou vašich zásilek. Mimo běžného zalepení je zároveň pečetí, která slouží ke kontrole nepovolaného vniknutí do zalepeného obalu. Páska je vyrobena tak, aby se při jejím odlepení objevil nápis OPENED v různých jazycích. Změna je nevratná - pokus o otevření je stále znatelný a páska již nelepí.

do e-shopu


Pásky se strojním návinem

Kromě ručního použití lepicích pásek je možné i jejich využití při strojním balení kartonových krabic.Nabízíme strojní návin až 990 m. Více o strojním návinu najdete v blogu

do e-shopu