Příslušenství nejen k lepicím páskám

Zavírače kartonů, odvíječe lepicí pásky či odvinovače

Výrazně urychlí a zjednoduší práci s lepicími páskami. Jsou optimálními pomocníky pro uzavření kartonáže.

Ve skladech, expedicích nebo balírnách zboží jsou odvíječe lepicích pásek nepostradatelnou pomůckou. Rychle a efektivně aplikujete pásku a už nikdy nebudete muset hledat její konec. Díky brzdě se páska optimálně napne, a tak použití odvíječe zajistí rovnoměrné a kvalitní přilnutí pásky k lepenému povrchu a v neposlední řadě prokazatelně sníží spotřebu lepicí pásky a ušetří vaše náklady.

Odvíječe lepících pásek a další příslušenoství můžete objednávat on-line na našem e-shopu: https://www.obaly-pasky.cz/14-odvijece


Odvíječe pro navlhčovací lepicí pásky

Existují různé druhy odvíječů navlhčovacích lepicích pásek. Manuální bez odstřihovacího nože a s odstřihovacím nožem, nebo poloautomatické až po automatické. 

Rádi vám telefonicky poradíme a pošleme vám obratem nabídku.Odvíječe strečových fólií

Plynulým ovíjením výrobků nebo kartonů s výrobky dosáhnete při dostatečném napnutí průtažné fólie pevnou skořepinu, která zboží fixuje proti posunu při dopravě. Nabízíme vám odvíječe vhodné pro všechny typy fólií. Všechny odvíječe jsou vyráběné tak, aby manipulace s nimi byla snadná a rychlá. Rozměry odvíječů jsou přizpůsobené dutinkám stretch fólií.

Různé druhy odvíječů najdete v našem e-shopu: https://www.obaly-pasky.cz/48-odvijece-stretch-foliiZavírač plastových sáčků

Lepicí pásky se dají využít různě, nejen k zalepování balíků a zásilek. Lze je například využít k uzavírání balení plastových sáčků ve výrobě. Stačí si v našem shopu nakoupit lepicí pásky o šíři 12 nebo 12,5 mm, stolní zavírač plastových sáčků, k tomu vám můžeme natisknout vhodné etikety a můžete začít své zboží velice atraktivně, efektivně a především rychle balit.

Najdete v našem e-shopu: https://www.obaly-pasky.cz/odvijece/31-zavirac-sacku-na-pasku-do-12-5-mm-.html

Rádi vám telefonicky poradíme.