Příslušenství k lepicím páskám

Zavírače kartonů, odvíječe lepicí pásky

Výrazně urychlí a zjednoduší práci s lepicími páskami. Jsou optimálními pomocníky pro uzavření kartonáže.

Ve skladech, expedicích nebo balírnách zboží jsou odvíječe lepicích pásek nepostradatelnou pomůckou. Rychle a efektivně aplikujete pásku a už nikdy nebudete muset hledat její konec. Díky brzdě se páska optimálně napne, a tak použití odvíječe zajistí rovnoměrné a kvalitní přilnutí pásky k lepenému povrchu a v neposlední řadě prokazatelně sníží spotřebu lepicí pásky a ušetří vaše náklady.

Odvíječe lepících pásek a další příslušenství můžete objednávat on-line v našem e-shopu.

Odvíječe pro navlhčovací papírové pásky

Existují různé druhy odvíječů navlhčovacích lepicích pásek: manuální bez odstřihovacího nože a s odstřihovacím nožem nebo poloautomatické až po automatické. Jejich obsluha je velice jednoduchá, a jakmile je použijete, budete překvapeni, jak rychle si tuto technologii oblíbíte. Navlhčovací lepicí páska je stále žádanější, světové koncerny přecházejí na tuto technologii, tak ji vyzkoušejte i vy. Rádi vám pásku potiskneme.

Rádi vám telefonicky poradíme a pošleme vám obratem nabídku. 


Odvíječe strečových fólií

Plynulým ovíjením výrobků nebo kartonů s výrobky dosáhnete při dostatečném napnutí průtažné fólie pevnou skořepinu, která zboží fixuje proti posunu při dopravě. Nabízíme vám odvíječe vhodné pro všechny typy fólií. Všechny odvíječe jsou vyráběné tak, aby manipulace s nimi byla snadná a rychlá. Rozměry odvíječů jsou přizpůsobené dutinkám stretch fólií.

Různé druhy odvíječů najdete v našem e-shopu.


Zavírač plastových sáčků

Lepicí pásky se dají využít různě, nejen k zalepování balíků a zásilek. Lze je například využít k uzavírání balení plastových sáčků ve výrobě. Stačí si v našem e-shopu nakoupit lepicí pásky o šíři 12 nebo 12,5 mm, stolní zavírač plastových sáčků, k tomu vám můžeme natisknout vhodné etikety a můžete začít své zboží velice atraktivně, efektivně a především rychle balit. Potiskneme vám i lepicí pásku šířky 12,5 mm.

Objednejte si v našem e-shopu stolní odvíječ určený k uzavírání plastových sáčků.