Navlhčovací potištěné lepicí pásky

Podobnou ekologickou variantou je i dříve poměrně běžná navlhčovací papírová páska. Jakmile je páska navlhčena vodou, vznikne nerozdělitelný spoj mezi kartonem a páskou.

Navlhčovací potištěné lepicí pásky

Řešíte problémy s vykrádáním zásilek? Nejen ekologie, ale i naprostá bezpečnost zásilek je důvodem, proč se papírová navlhčovací páska stává čím dál tím žádanější. Zařaďte se po boku úspěšných firem jako Amazon, který celosvětově tuto technologii využívá. Navlčovací papírová páska uzavře jako pečeť Vaši zásilku a po použití se celé balení může jednoduše recyklovat jako papír.

Můžeme vám nabídnout standardní pásku v šířkách od 2 cm do 10 cm a v délkách návinů 25 m, 50m a 200 m, ale i zpevněnou a potištěnou podle vašich představ až 2 barvami. Nabízíme vám i vhodné příslušenství. Její velkou výhodou je následné otevírání zásilek odběratelem bez nebezpečí poškození obsahu zásilky.

Lze ji používat k zalepování neimpregnovaných lepenkových krabic a balíků. Nezpevněná páska je tvořena pevným sulfátovým papírem běleným nebo neběleným s hmotností cca 60 g/m2 a nános lepidla je 23 g/m2, nebo silnější 90 + 23 g lepící vrstva. Zpevněná páska se používá tam, kde jsou větší nároky na zatížení lepících spojů. Vyrábíme ji ze sulfátového papíru 120 g nebo 150 g/m2 s lepidlem 23 g/m2 a je zpevněna vlákny různého provedení. Její standardní návin je 150 m. 

Páska se hodí s vhodným příslušenstvím i ke strojnímu balení. Podívejte se na odvíječe papírové navlhčovací lepicí pásky zde.

Šíře:
20 - 100 mm.
Materiál:bělený nebo nebělený papír, 60g/m2 nebo 90g/m2, zpevněný 120g/m2 nebo 150g/m2, lepidlo 23g
Návin:
Běžná délka návinu je 25, 50, 200 m v roli. Zpevněná páska 150 m v roli.
Barevnost potisku:
Až 2 barvy dle vzorníku PANTONE.


Potištěná navlhčovací lepicí páska